O firmie

Misją INTER TRADE Sp. z o.o. jest pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klientów z segmentu przedsiębiorstw przemysłowych w zakresie doradztwa technicznego, usług i dostaw materiałów technicznych niezbędnych do bieżącego utrzymania ruchu tych zakładów. W swojej ofercie posiadamy między innymi pasy klinowe, taśmy transportujące, hydraulikę siłową, pneumatykę, automatykę, łańcuchy, uszczelnienia, węże hydrauliczne i gumowe, przewody hydrauliczne, koła pasowe i zębate, łożyska, prowadnice liniowe, przekładnie ślimakowe itd

Jesteśmy Dystrybutorem, Partnerem Handlowym wielu wiodących producentów m.in. Bosch Rexroth, Loctite, Megadyne, ASCO, Habasti, Optibelt, Taconic, SMC i wiele innych.

Nasza firma skupia się nie tylko na sprzedaży produktów i usług, ale oferujemy również doradztwo techniczne. Dużo uwagi poświęcamy na szkolenia naszych pracowników, tak aby posiadali niezbędną wiedzę, która pomoże sprostać oczekiwaniom i wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Świadczymy również usługi w zakresie:

  • Łączenia taśm i pasów
  • Wykonywania wszelkiego rodzaju zabieraków oraz klinów do taśm i pasów
  • Pokrywania taśm i pasów różnego rodzaju nakładkami
  • Wykonywania zabudów i osłon maszyn i linii produkcyjnych
  • Produkcji i serwisu urządzeń transportujących tj. przenośniki, podajniki
  • Zakuwania węży - przewody hydrauliczne
  • Czyszczenia przemysłwego

Jakość naszej pracy została potwierdzona uzyskanym w 2005 roku i aktualizowanym co rok certyfikatem ISO 9001.

Nasz nieustanny rozwój również został zauważony i co roku począwszy od roku 2007 jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody Gazeli Biznesu, przyznawanej dla prężnie rozwijających się przedsiębiorstw.

 

NIP 548-23-13-420
KRS 0000171364 Sad Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach,
VIII Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 100.000,00 PLN